317 мільйонів гривень – на пільги та житлові субсидії

317 мільйонів гривень додатково можуть виділити депутати обласної ради на надання пільг та житлових субсидій. Таку суму внесли до бюджету за рахунок понадпланових надходжень. Також вільні кошти розпділили між управліннями та департаментами облдержадміністрації. Найбільше – 55 мільйонів – виділили управлінню інфраструктури та туризму.

Бюджетна комісія обласної ради двічі збиралася напередодні сесії. За одне засідання депутати не змогли вирішити всі питання. Основне – внесення змін до обласного бюджету за рахунок трансфертів з держбюджету та понадпланових надходжень загального фонду обласного бюджету. На освіту місцевим бюджетам планують видати 600 тисяч гривень, на медицину – майже 2 мільйона, на пільгові виплати – 3 мільйона 800 тисяч, на субсидії для населення – 317 мільйонів. Крім цього, депутати виступають за відновлення функціонування обласних програм «Шкільний дах» та «Питна вода». Останні дозволять вирішити питання перекриття покрівель шкіл до початку навчального року та забезпечити населення якісною питною водою. Так депутати підтримали виділення коштів на будівництво скважини питної води у Макухівці.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Із досвіду своїх поїздок по області хочу сказати, що питна вода Полтавщини – одна із головних проблем, яка є на теренах Полтавщини. Перше – це дороги, друге – вода, третє – шкільний дах. Я не думаю, що нам треба гальмувати реалізацію цього проекту у межах тих проектів, які вони є. Якщо є, треба підтримувати і рухатися далі/

На Програму розвитку дорожнього господарства Полтавщини на 2016-18 роки додатково виділили 55 мільйонів гривень. Та все ж деякі питання викликали бурхливе обговорення, стан доріг та мостів у Лохвицькому та інших районах. Вирішили зачекати декілька місяців.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Решетилівка-Царичанка-Дніпропетровськ, мости в Гадячі та Лубнах. Прохання до Служби автомобільних доріг, щоб ми виступили у співфінансуванні на проекти. Тоді ми маємо право від держави вимагати кошти на це фінансування/

Проблемним було й питання створення «Агенції регіонального розвитку Полтавської області», яка займатиметься підготовкою міжнародних проектів. Установа буде фінансуватися з обласного бюджету. За попередніми підрахунками, в межах 2 мільйонів на рік.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
От ми зараз для того, щоб отримати гроші міжнародних джерел, готуємо проекти. Якість цих проектів «2» за підготовку. Саме ця агенція створюється для того, щоб підняти рівень цих проектів для фінансування з інших джерел, а не державних чи комунальних/

Вирішили ініціаторам створення надати час до сесії, аби підготувати додаткову інформацію. Сама ж сесія обласної ради відбудеться вже 26 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію