Обласна влада планує покращувати роботу підприємств нафтогазового комплексу

Обласна влада планує покращувати роботу підприємств нафтогазового комплексу Полтавщини. Для цього створили відповідну робочу групу, до якої запросили представників провідних підприємств, які займаються видобутком вуглеводнів на території області. Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи.

Вітання з присутніми, і одразу до справи. Голова облдержадміністрації Валерій Головко разом з фахівцями обговорює проблеми, з якими протягом останніх років стикається нафтовидобувна галузь Полтавщини.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я хотів би, щоб ми зайнялися пропозиціями, які ми можемо внести з огляду розвитку галузі до Уряду, до Верховної Ради, це зміни в законодавстві. І ті пропозиції, які ми можемо напрацювати на обласному рівні, аби підштовхнути розвиток/

Підприємства готові до розробки нових родовищ. Та для цього необхідний дозвіл громади, де здійснюватимуть роботи. Представники робочої групи планують займатися вирішенням цих питань, оскільки в подальшому сплачені податки будуть йти в бюжети громад. Наступного тижня представників Полтавщини як області, яка ініціює вирішення проблем цієї галузі, запрошують на «круглий стіл» в Держгеонадра за участю фахівців Міністерства палива та енергетики. Там вони і озвучать напрацьовані схеми.

/Максим Асауляк, начальник відділу із зовнішніх зв'язків ПрАТ «Нафтогазвидобування»
Це дійсно такий клубок, який розпутати за один день, чи навіть за один рік, його буде дуже важко. Але, якщо працювати на всіх рівнях, на національному, на регіональному – це цілком можливо/

Загалом за перше півріччя на Полтавщині видобуто майже 98 тисяч тонн нафти, понад 4 мільярда 200 мільйонів кубометрів природного газу та 214 тисяч тонн газового конденсату. Ці показники відповідають рівню минулого року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію