Патрульні поліцейські за порушення ПДР пропонують оплатити штраф прямо на місці

Сплату штрафу, не відходячи від місця порушення, пропонують полтавські патрульні. Мова – про порушення Правил дорожнього руху. Банківською карткою можна одразу розрахуватися та отримати всі необхідні документи на руки. За які порушення готові сплатити водії та як діє система на практиці, перевіряла наша знімальна група.

Патрульні демонструють термінали для безготівкової сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху. Прямо на місці можна розрахуватися карткою, не шукаючи по місту банківське відділення.

/Володимир Левченко, командир роти №1 патрульної поліції м.Полтава
Близько 30% людей, яким винесли постанови за адміністративне правопорушення у сфері Правил дорожнього руху, розраховуються залюбки, і дякують навіть, що їм потім не потрібно буде гаяти свій час на пошуку відділення банку і розрахування/

Мінімальний штраф – 51 гривня за непрестебнутий пасок безпеки, максимальний – 8 тисяч – зе керування в нетверезому стані. Це все тепер можна сплатити через термінал. Полтавські ж водії, розповідають патрульні, порушують одне ж те саме.

/Артем Коломієць, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Проїзд на червоний сигнал світлофора, подвійна суцільна, порушення рядності. Це такі постійні правопорушення/

Наразі в патрульних – 10 терміналів. Цього на Полтаву, говорять, поки що вистачає.

Їдемо за патрульними на пошуки порушників, аби на практиці перевірити, чи працюють термінали. На маршруті протягом півгодини всі водії виявляються сумлінними. За цей час дощ змінився сонцем. На вулиці Європейській, на світлофорі в районі зупинки Лялі Убийвовк, таки побачили несумлінного водія. На червоне світло вирішив розвернутися. Патрульні за ним. Від спілкування з нами керманич відмовляється. Натомість його пасажирка готова до розмови.

/Наталія, пасажирка
Правопорушників ловити потрібно. Треба. Все правильно. Тільки ловіть зранку. Ми їхали, так багато було порушень, думали: де ж поліція? Зранку не було, хоча, як правило, вони тут у вас є/

Порушення визнали, погодився сплатити штраф банківською карткою. Після складання постанови на 425 гривень – елементарна дія, і водій може бути вільним. Навпроти «Конкорду» вже чекає інший екіпаж. Ситуація ідентична. Жінка проїхала на червоний. Процедура – та ж сама.

/Руслан Детюк, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Громадянка здійснила проїзд на заборонений сигнал світлофору на перехресті Остапа Вишні та Європейської. Поспілкувалися. Вона свою провину визнала. Після винесення постанови запропонували оплатити штраф на місці. Вона погодилася/

Копію чеку про сплату та копія постанови видається порушнику на руки. За бажанням, у суді її можна оскаржити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію