Щойно із в'язниці – знову за злочини

Щойно із в'язниці – знову за злочини. Причому, тяжкі. Правоохоронці завершили розслідування за фактами розбійних нападів, вчинених групою із чотирьох осіб. Вони били та грабували своїх жертв у Полтаві та області. Так 30-річний чоловік після зустрічі зі зловмисниками потрапив до нейрохірургії.

Навесні цього року поліція затримала групу осіб, причетних до скоєння двох грабежів на території Кременчука та розбійного нападу – у Полтаві.
Під час досудового розслідування правоохоронці з'ясували: четверо чоловіків, мешканці Полтави та області, звільнившись з ув'язнення, того ж дня скоїли два пограбування у Кременчуці. Причому, із застосуванням насильства.

/Галина Павленко-Слив’як, керівник відділу Слідчого управління поліції Полтавщини
В подальшому, приїхавши до Полтави, у темний час доби у центрі міста останні скоїли озброєний напад на мешканця міста Полтави, із застосуванням відносно нього фізичного насильства. Це призвело до заподіяння йому тяжких тілесних ушкоджень. Вони заволоділи його майном: мобільним телефоном, годинником та грошима/

У важкому стані після нападу 30-річний чоловік потрапив на лікування до нейрохірургічного відділення обласної лікарні.
На даний час четверо спільників віком від 30 до 32 років перебувають під вартою.

/Галина Павленко-Слив’як, керівник відділу Слідчого управління поліції Полтавщини
Дії вказаних осіб кваліфікуються за частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України. А саме: вчинення розбійного нападу і заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, санкція якої передбачає позбавлення волі на термін від 8 до 15 років із конфіскацією майна/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію