Доки інші дружини ревнують своїх чоловіків до полювання, Наталія Козлова розділила хоббі свого обранця

Рушниця наперевіс – доки інші дружини ревнують своїх чоловіків до полювання, героїня нашого наступного сюжету розділила хоббі свого обранця. І не просто супроводжує його у лісі, а й навчилася полювати не гірше за досвідченого мисливця.


/Наталія Козлова, жінка-мисливець
Марка рушниці ТО134 ЄР, 85 року/

Універсальну рушницю 12 калібру, яка стріляє дробом та кулями, Наталі подарував чоловік. Вага такої зброї – трохи більше трьох кілограм, така ж, як у новонародженого, тож руки не тягне.

/ІНТЕРШУМ
Я вже звикла і не відчуваю/

Вона вийшла заміж за мисливця і вирішила одразу – захоплення чоловіка стануть для неї хоббі. Спочатку просто супроводжувала його до лісу, а коли «стукнуло» 40 – вперше вполювала власну дичину.

/Наталія Козлова, жінка-мисливець
Перша власна дичина була лисиця, це шкідливий хижак, тому не страшно було. Маленьких мені завжди жаль, а хижаків – ні. Вони скільки шкоди приносять. Вона виїдає малих зайченят, а ми намагаємося їх охороняти/

Мисливці часто скаржаться на жінок, що ревнують до полювання. Найвідданіші дами їздять за обранцями по лісах і варять їм їсти. Дружина Кобеляцького голови товариства мисливців, коли на їх території святкували 95 років товариства, самостійно контролює процес приготування.

/Зінаїда Панічевська, дружина директора Кобеляцького УТМР
Завжди допомагаю в усьому, поряд іду з ним в ногу/

В той час, як інші жінки збирають чоловіків до лісу, наша героїня заряджає власну рушницю. Говорить: найцікавіше – полювання з собакою, найскладніше – на кабана.

/Наталія Козлова, жінка-мисливець
У нас двоє дітей, один мисливець, другий – рибак. Ми поважаємо їх захоплення, тому що ми самі мисливці-рибаки. Полювання – це спілкування з природою/

Вона – дружина голови Полтавської організації українського товариства мисливців та рибалок, кілька років як стала іще й колегою – мисливствознавцем. Відтоді пліч-о-пліч не тільки на полюванні. Ці кадри відзняті під час випускання на болота диких качок, вирощених людьми. Усі процедури, пов’язані із закупівлею молодняка, – на ній.

Психологи про людей із незвичними для своєї статі захопленнями кажуть: нічого дивного. Жінці закладена природою уважність, терплячість та уміння чекати – ці здібності чудово реалізуються на полюванні. І знають немало чоловіків, які, приміром, чудово вишивають. У цьому їм допомагає точне мислення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію