Міняють старе на нове

Дахи, вікна та мережі – ремонтні роботи та заміна старого на нове нині відбувається у полтавських дитсадках. Готуються у закладах до нового навчального року, і закуповуючи обладнання. Про це розповів мер міста під час робочого візиту до одного із закладів.

У цьому садку – найвищий показник відвідування дітьми. У середньому, підрахували медики, за минулий рік малеча пропустила тільки 5 днів на одного вихованця через хворобу.

Загартовування і спорт – як звична норма для 10-го спеціалізованого навчально-виховного комплексу Полтави, що по вулиці Уютній. Біля дитячого майданчика діти займаються навіть у білих халатах.

Зовсім поруч ростуть помідори, картопля, навіть кукурудза – бо тут мають і свої, хай невеличкі грядки.
Щоправда, не з них, але кожного ранку о 10 годині у літній час діти отримують додаткову вітамінізацію. У закладі це називають періодом оздоровлення, він включає до раціону овочі або фрукти.

/В КАДРІ: заходять на кухню:« - Добрий день! - Тут у нас працюють професіонали, які готують смачні страви. - Сьогодні у нас фрукти – персики? - Так/

Із робочим візитом у закладі сьогодні міський голова. Олександр Мамай спілкується з дітьми і перевіряє, як готуються дорослі до нового навчального року. Перше, що потрапляє на очі, – замінені вікна.


/Вікторія Пуденко, директор СНВК №10
50% замінені вже, і ще 50% десь нам треба буде поміняти/

Очільниця закладу говорить: основну проблему, яка виникла у садку, вже ліквідували.

/Вікторія Пуденко, директор СНВК №10
Ми побачили, що є у нас протікання даху. Ми подали заявку, її розглянули і задовольнили/

105 тисяч міська влада виділила на заміну вікон та балконних дверей у цьому закладі. Нині тут ведуть поточний ремонт у коридорі та косметичні – у групах.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Тут відремонтовані всі комунікації, відремонтований дах. Ми виділили кошти на 15 комп'ютерів, тому що тут – СНВК. Працює три класи: перший, другий, третій/

Загалом ремонти нині тривають в усіх садочках Полтави, запевняє міський голова.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Я сподіваюсь, що наступного року нам у дитячих садочках більше нічого робити не треба буде, крім заміни вікон. Децентралізація спрацювала, перевиконання бюджету є, і ми всі ці кошти, у першу чергу, використовуємо на енергозберігаючі технології/

Мер говорить: залишається тільки зробити асфальтований під'їзд до закладу. За кілька тижнів має розпочатись ремонт дороги по вулиці Петлюри (колишня Артема), тоді ж комунальники дістануться і сюди. На наступній сесії Полтавської міської ради планують виділити додаткові кошти на ремонти дошкільних навчальних закладів, у тому числі – й на заміну віконних блоків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію