Під час огляду автобусів напередодні конкурсу зайві крісла знімали прямо під час перевірки

Під час огляду автобусів, які вже за декілька місяців возитимуть людей, зайві крісла знімали прямо під час перевірки профільної комісії. Такі огляди проводять традиційно напередодні конкурсу на перевезення пасажирів на міжміських маршрутах. Чи справні автобуси, дивилися представники поліції та облдержадміністрації.

10 година ранку. До площі біля облдержадміністрації один за одним з'їжджаються автобуси. Переважно «Рути». Їх підігнали для огляду напередодні конкурсу на пасажирські перевезення. Традиційно звертають увагу на наявність необхідних документів: посвідчення водія, техпаспорт, страховки. Далі фахівці переходять до технічних характеристик: справність світлових приладів, двірників, відповідна кількість сидінь. Ось в цьому автобусі нарахували на одне сидіння більше. Демонтували його під наглядом комісії. Більше питань не виникло.

/Василь Проценко, водій
Є аптечки, є вогнегасники. Є все, що повинно бути в автобусі. Знак аварійної зупинки, противідкатні пристрої. Все, що повинно/

На конкурс повинні подати більше сотні автобусів. Близько 70 оглянуть на районах, решту – в Полтаві. Якщо під час перевірок будуть несправності, дається час для їх усунення. Найчастіше виявляють тріщини лобового скла чи несправність гальмівної системи.

/Сергій Марчишинець, заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Надається певний темін для усунення, але ми вимагаємо повторного подання транспортного засобу, або, якщо таке не відбувається, то транспортний засіб, який заявлений на той чи інший об'єкт конкурсу, не допускаємо до конкурсу/

Інспектор поліції ретельно оглядає кожен транспортний засіб. Говорить: кількість аварій з вини водіїв автобусів цього року зросла. Сталося 8 ДТП, в яких 2 людини загинуло та 13 травмувалися.

/Тарас Полтавець, інспектор Управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області
Особливо аварійні міста – це Полтава та Кременчук. Вони принесли більше ніж 70% дорожньо-транспортних пригод у нашій області/

Водій з 30-ти річним стажем зазначає: крім учасників дорожнього руху, аварію можуть спричинити й інші фактори.

/Василь Проценко, водій
Дороги, дороги наші. Більше нічого. Машини наші регулярно перевіряються механіком, водій – лікарем. Тільки дороги/

У середу оглянули половину запланованих автобусів. Решту подивляться в четвер. Сам же конкурс відбудеться за два тижні. Тоді і визначать, хто возитиме пасажирів у райони Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію