Через вантаж у причепі – за грати на три роки

Через вантаж у причепі – за грати на три роки. Максимальний термін покарання, ймовірно, загрожує двом лубенцям. Днями правоохоронці зупинили на автошляху у Семенівському районі автомобіль. І багаж, який перевозили два чоловіки, за словами правоохоронців, свідчить про те, що вони скоювали наругу над могилами.

У Семенівському районі поблизу села Тукали поліцейські зупинили автомобіль із причепом. У ньому побачили металеві огорожі з могил. Двоє чоловіків – водій та пасажир – запевнили, що купують залізо.

/Водій автомобіля, який перевозив цвинтарні огорожі
- Їздимо селами. У людей.
- Я вас конкретно про оце питаю.
- Це таке, заїхали, а вони стоять. Вирішили взяти, бо цілий день нема ніде нічого. Кажу, давай хоч це кинемо/

Але слідчо-оперативна група поліції, яка прибула на місце виклику, оглянула авто та причеп і виявила металеві огорожі з могил зі слідами розпилювання та інструменти. У ході подальшої перевірки поліцейські встановили: металеві паркани були викрадені з цвинтаря в селі Гаївка Семенівського району.

/Сергій Джулай, начальник Семенівського відділення поліції в Полтавській області
Працівниками Семенівського відділення поліції задокументовано факт наруги над могилою. Даний злочин внесено в реєстр за ознаками частини 2 статті 292 Кримінального кодексу України/

Чоловікам загрожує покарання: щонайменше – штраф у 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, максимум – позбавлення волі до 3 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію