Юлія Тимошенко розповіла полтавським селянам, як мирно протистояти владі

В Україні загострюється боротьба на другому фронті. Мова – про життя звичайних громадян, яких нинішня влада намагається тримати за рабів. З 450 народних обранців у Верховній Раді за інтереси українців боряться тільки 60 чи 70. Про це під час візиту до Полтавської області розповіла лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Вона відвідала чимало сіл, говорила із людьми про їх біди та порадила, як мирним конституційним шляхом побороти олігархію, що прикривається війною.

У мальовничій садибі родини Закревських в Березовій Рудці на Пирятинщині зустрічають лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Політик нарешті має змогу поговорити з полтавцями після довгої розлуки через ув'язнення. Вона покаладає квіти до пам'ятника Кобзареві і щиро дякує людям, які підтримували її, а нині прийшли зустріти.

Лідер фракції «Батьківщина» їде із села у село, аби поговорить з людьми про їх проблеми та переживання. Юлія Тимошенко не боїться озвучувати: боротьба нині йде не тільки на Сході, а й усередині країни. І люди мають знати правду, щоб не бути рабами і протистояти знущанням влади.

/Юлія Тимошенко, лідер фракції «Батьківщина»
Ви живете, тримаєтесь, працюєте. Ви робите свою справу, ви не відступаєте. І ви даєте так само можливість мати надію Україні. Бо насправді при таких ставленнях до людей, як нині, дуже важко виживати, виховувати дітей, іти вперед. Тому ви – справжні герої, якщо чесно/

Як символ віри та волі, діти та дорослі запускають у небо голубів.

Лідер «Батьківщини» відвідує Пирятин, спілкується з жителями Лохвиці, у Червонозаводському, а нині – Заводському, приїздить на елеватор.
Юлія Тимошенко запевняє: щоб перебороти розхитану революціями олігархічну систему в країні, треба перезавантажити владу.

/Руслан Богдан, голова фракції «Батьківщина» в Полтавській обласній раді
Ви знаєте, я більше 10 років у партїї. І не було жодного дня, години, хвилини, коли б я засумнівався. Ви навіть не уявляєте, які гроші гуляли, були три спроби: перша – у 2007 році за неголосування за Юлію Тимошенко як Прем'єр-міністра. Там взагалі жахливі пропозиціїї були. Тушкам, які виходили з фракцій і переходили в інші політичні сили, давали від 3 до 5 мільйонів доларів/

Руслан Богдан не відступає, говорять про кандидата і колеги. Зокрема, його ініціатива – захист екології у селах, де видобувають нафту.

/Євген Холод, заступник голови Полтавської обласної ради
Знаючи цю людину 10 років, я думаю, він дуже сором'язливий, бо взагалі не сказав те, чим займається, будучи депутатом обласної ради. І саме завдяки цій людині – Руслану Богдану, ми ввели мораторій. Ми не прийняли жодного рішення обласною радою, де дозволили видобувати нові свердловини. І саме це у вашому, Лохвицькому районі/

7 нових народних депутатів, яких оберуть до Верховної ради, визначать, чи матимуть політичні клани абсолютну більшість, чи отримають відсіч.

/Юлія Тимошенко, лідер фракції «Батьківщина»
Знаючи, що політика обрана хибна, що стратегія обрана для держави руйнівна, сьогодні захистити країну, у тому числі, не давши Блоку Петра Порошенка і «Народному фронту» Яценюка отримати абсолютну більшість в парламенті у 300 голосів. Щоб продати сільськогосподарську землю, і щоб узурпувати надра і всі ресурси країни. Сьогодні ці 7 депутатів можуть поміняти навіть хиткі можливості захисту Конституції/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію