Художня виставка Вікторії Галай відкрилася у одному із залів музею Котляревського

Експозицію складають не лише картини, а й поетичні твори мисткині. Роботи зібрані за останні кілька років, є навіть така, яка написана за кілька днів до відкриття виставки.

Художня творчість Вікторії Галай почалася у дитинстві із малюнка квітки флоксії, виконаного на прохання бабусі, яка просто хотіла, щоб дівчинка не відволікала її від роботи. Це була перша картина Вікторій Галай, вона збереглася лише в уяві художниці. Привід для написання її полотен - радісна подія. Вікторія говорить: я не пишу пісні, свій світ показую через картини.

Чоловік художниці Володимир Колесник - теж митець - фотограф. Саме завдяки його виставці співробітники музею познайомилися із Вікторією. Він допомагав в оформленні цієї експозиції. Окрім полотен, на виставці представлені ще й поетичні твори Вікторії Галай. Вірші пишуться також під враженнями, потім оформлюються малюнками.

Картини Вікторія Галай масово не продає, говорить, якщо і знайдуться покупці, то ціна відповідатиме затраченому часу і зусиллям, а за 5 гривень до продажу опускатися не варто, вважає художниця.

Стрічка новин