Трохи більше двох тижнів триватиме вступна кампанія у ПУЕТі

Трохи більше двох тижнів триватиме вступна кампанія у Полтавському університеті економіки і торгівлі. В перший день у консультаційному центрі аншлаг. Інтернет-сайти не витримують напливу абітурієнтів.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі стартувала вступна кампанія-2016. У коридорі чергу подати заяву чекають абітурієнти. Цього року університет пройшов акредитацію за бакалаврським рівнем на дві спеціальності – туризм та правознавство. Плюс отримали ліцензію на підготовку магістрів за цими спеціальностями.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Студенти практично з першого дня – не просто магістри з туризму, а вони ще й співробітники студентської туристичної агенції, яка на першому поверсі університету працює вже третій рік. Правознавці також стають співробітниками студентської юридичної клініки, яка діє на території ТРЦ «Київ»/

Вступна кампанія має свої особливості, розповідають в ПУЕТі. Основна маса абітурієнтів, які закінчили школу, подають заяву в електронному вигляді. В перший день бажаючих стільки, що загальноукраїнський сайт просто завис – не витримав кількості поданих заяв. Сама ж процедура заповнення документів не складна.

/Ольга Куцевол, відповідальний секретар приймальної комісії у ПУЕТ
При собі абітурієнти повинні мати не великий пакет документів, щоб зареєструватися. Це повинно бути наявність оригіналу сертифіката, паспорта, атестату з додатком до нього/

У консультаційному центрі підкажуть, як діяти далі. Допомагають фахівці і Владі Рубан. Вона після кооперативного технікуму вступає на третій курс університету економіки і торгівлі на спеціальність «готельно-ресторанний бізнес».

/Владислава Рубан, абітурієнтка
Взагалі я хотіла відразу вступити сюди, але не вийшло, бо не добрала балів на ЗНО. Тому вступила в Кооперативний технікум, а зараз вступаю сюди, куди й хотіла/

На дівчину чекає практико-орієнтоване навчання, тобто, можливість стажування не лише в Україні. Нині близько 200 студентів проходить практику за кордоном.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Це нові бази стажування в Тунісі, Болгарії, Єгипті. Плюс до традиційних, які ми мали і в Туреччині, Греції, Німеччині, Польщі, Франції, США. Це те, чим наш університет вирізняється поміж інших українських вишів/

Комфортними будуть і умови проживання. В 4-х комплексах гуртожитків влітку проводяться ремонти. Сучасні меблі та санвузли чекають на студентів. Плюс спорткомплекс, який постійно оновлюється тренажерами та іншим обладнанням.

Стрічка новин