За грантові кошти оновили обладнання Обласного контактного центру

За грантові кошти оновили обладнання Обласного контактного центру. Тут з'явилося нове програмне забезпечення, що дозволить збільшити його пропускну спроможність на 30%. Обслуговування однієї людини відтепер займатиме не більше 5 хвилин. Ближче із цим сервісом ознайомилися наші кореспонденти.

В обласному контактному центрі – поповнення. Нове програмне забезпечення та сервер. Завдяки цьому його оператори працюватимуть швидше та ефективніше.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Це дасть змогу покращити обслуговування не тільки ВПО, а й мешканців Полтавської області взагалі. І зробити, відповідно, електронний документообіг, і впровадити цю систему, і збільшити пропускну спроможність. Тобто, це йде на благо Полтавської області/

Система досить проста: людина телефонує з приводу певного проблемного питання, оператор – намагається скоординувати її дії.

/Віталій Бугаєць, директор КБУ «Обласний контактний центр»
При надходженні телефонного дзвінка одразу визначається номер. Оператор бачить, з якого номера телефонують, чи стаціонарний, чи мобільний телефон. Оператор в процесі розмови починає створювати Картку заявника. Всі необхідні дані вже внесені в базу, і оператор лише обирає необхідний населений пункт, категорію, соціальний стан заявника/

Раніше це писали або вручну, або набирали на комп'ютері. Зараз за лічені хвилини – надрукований текст з усіма даними заявника. Заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло випробовує нову систему.

До встановлення цього обладнання над одним зверненням оператори працювали 20 хвилин. Сьогодні на його оформлення йде не більше 5. Хоча останнім часом, констатують в центрі, до них стали менше телефонувати.

/Віталій Бугаєць, директор КБУ «Обласний контактний центр»
Кількість звернень від ВПО зменшилася. І в місяць 100-120 звернень ми маємо і звернення, які надходять з урядової «гарячої лінії», і звернення, які надходять безпосередньо від нас/

Пік звернень припав на літо 2014 року. Тоді у цьому центрі приймали до 1000 звернень на місяць.

Стрічка новин