Безпеку учасників свят на Івана Купала забезпечували наряди правоохоронців

Безпеку учасників свят на Івана Купала забезпечували наряди правоохоронців. У Ковалівку виїхало більше 70 працівників поліції. Завдяки цьому свята пройшли без надзвичайних ситуацій та порушень громадського порядку.

Коли одні гуляють, інші працюють, аби їхній відпочинок був безпечним. Так у Ковалівці на свято Івана Купала громадський порядок взяли на контроль більше 70 працівників поліції.

/Сергій Альошкін, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
До забезпечення публічної безпеки нами залучені територіальні органи поліції, а також два спецпідрозділи – це батальйон «Полтава» та батальйон поліції особливого призначення. Крім цього, залучили працівників вибухо-технічної служби, кінологів і працівників безпеки дорожнього руху/

Роботу правоохоронців відпочивальники оцінили.

/Марія та Катерина, гості заходу
Ми приїхали на «Караоке на Майдані». Дуже довго добиралися, але приїхали. Тут багато поліції. Ми себе почуваємо у безпеці і дуже хочемо подивитися, що тут буде/

Поліція закликала громадян поводитись цивілізовано, не порушувати громадський спокій та прислухатись до порад правоохоронців. Тож незалежно від ситуції, чи це свято, чи будній день, у випадку, якщо ви стали жертвою або очевидцем правопорушення, помітили небезпечний предмет чи володієте інформацією про загрозу життю чи здоров’ю громадян, звертайтесь до поліцейських або телефонуйте на оперативну лінію «102».

Стрічка новин