Музей Короленка – на десерт

Музей Короленка – на десерт. Туроператорів та турагентів України познайомили із принадами Полтавщини. Два дні спеціалісти доводили, що наш край – то не тільки Гоголь та Полтавська битва. Показали санаторії та дитячі табори, нагодували галушками, а на завершення екскурсію музеєм-садибою батька провела Софія Короленко.


/ІНТЕРШУМ
Ось донечка нашої Наталочки Софійка, моя племінниця. Вона народилася в 1914 році у Франції.../

Софія Короленко, вона ж – провідний співробітник музею-садиби Володимира Галактіоновича, від першої особи розповідає про життя і побут родини письменника. У домі немає предметів розкоші, аскетичні ліжка, скромні меблі, зате у кожній кімнаті – книги. Музей Короленка – остання точка відвідин Полтавщини делегацією турагентів та операторів із різних регіонів України. Наші спеціалісти знайомили колег із маловідомими для туристів об'єктами.

/Лариса Оніщук, в.о. начальника Управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА
Ми спланували наш екскурсійний тур так, щоб показати музей Макаренка в Полтавському районі, музей рушника, показати інтерактивний музей олії, дитячі оздоровчі табори Новосанжарського району та санаторії його, Козельщинську пам'ятку православ'я – монастир/

/Галина Черепня, начальник Управління туризму Харківської ОДА
Сьогодні були в приватному музеї, музеї олії – ну дуже сподобався. Дійсно, де на старовинному такому обладнанні показують сам процес виробництва олії, і потім господар запрошує цю олію, яку виготовили під час екскурсії, скуштувати.../

Для більшості туристів Полтавщина асоціюється із Полтавською битвою та Гоголем. Організатори туру, відділ інфраструктури та туризму Полтавської держадміністрації, певні: після цих відвідин подорожуючі внесуть до свого екскурсійного маршруту нові об'єкти.

Стрічка новин