Про патріотичне виховання багато говорять освітяни

Про патріотичне виховання багато зараз говорять освітяни. Поки літо, ним займаються у таборах. Як покращити їх роботу, чого навчати дітей під час канікули – говорили за «круглим столом» на базі Полтавського еколого-натуралістичного центру. 

На обмін досвідом із колегами до Полтавського еко-центру з’їхалися педагоги з усієї області. Представники освітянських таборів, районних відділів освіти, громадські діячі.

/Олена Ухань, начальник відділу закладів інтернатного типу позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Відпочинок дітей, він повинен бути і змістовним, і цікавим, і покращити із здоров'я дітей, бо це оздоровчий період, літо, вітаміни, друзі нові, емоції, діти повинні з літа вийти оновленими, оздоровленими/

За звітами чиновників, на сьогодні майже 25 тисяч дітей Полтавщини уже оздоровилися в освітянських закладах відпочинку. До цієї категорії відносяться пришкільні, позаміські, трудові табори та наметові містечка, підпорядковані Департаменту освіти. Залежно від закладу, вартість дитячого оздоровлення коливається від 3 до 4 з половиною тисяч гривень. Для пільгових категорій передбачені знижки. Один з освітянських таборів Полтавщини – суто для талановитих дітей, він знаходиться під Опішнею і має назву «Екологічний».

/Віталій Бедніна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру
Обдаровані діти – це саме ті діти, які стали переможцями Всеукраїнських, міжнародних або обласних, районних і міських конкурсів з будь-якого напрямку дитячої творчості. Напрямок виховної роботи там саме екологічний/

Там є три екологічні стежини, 2 – на території, одна – за межами закладу, педагоги із відпочивальниками проходять їх маршрутом, визначаючи тварин і рослин. На базі табору працюють спортивні гуртки, розвивається велотуризм.
Для дітей, які не заявили про себе у конкурсах, екологічний центр відкритий також – тут можна побачити героїчного страуса та його дітей, поні, які готуються лікувати тяжко хворих діток. У відділі екзотичних тварин – поспостерігати за поведінкою хамелеонів, черепах, тарганів і навіть погладити змію.

Містяни називають це місце мінізоопарком, тутешні працівники – зоологічною базою. Відвідини – по буднях, а якщо прийти до 9 ранку – дозволять подивитися на годівлю екзотичних тварин.

/Марія Валюх, зав.відділом сільського господарства Полтавського еко-центру
Екскурсії для дітей у нас усі безкоштовні, працює наш заклад з 9 до 12, далі – з 12 до 13 перерва, і з 13 до 16 години ми відкриті для всіх бажаючих/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію