На День молоді у Полтаві школярка виграла автомобіль

На День молоді у Полтаві школярка виграла автомобіль. У суботу у місті відбувся грандіозний концерт під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая. Під час дійства серед присутніх розіграли 20 велосипедів та головний приз – легковик Geely. А на сцені полтавську молодь розважали кращі українські гурти – «С.К.А.Й», «Антитіла» та «Бумбокс».

Близько 13 тисяч полтавців стали свідками масштабного мистецького дійства на стадіоні «Ворскла». Із таким розмахом День молоді ще не відзначали. До нашого міста запросили одразу три зіркових колективи. Хто буде виступати на цій святковій сцені, вирішувала полтавська молодь.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Дав команду управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту зробити опитування серед школярів, зробити опитування серед студентів, технікумів, коледжів. І ви знаєте, найбільше набрав «Бумбокс». На другом місті чи на третьому – «Антитіла» і «С.К.А.Й». І я прийняв рішення, хай будуть всі три/

Ще одне побажання від молоді, яке здійснили організатори, – облаштування фан-зони. Тут гості свята не тільки слухали, а й танцювали під свої улюблені пісні. А ще ділилися власними очікуваннями від цього концерту.

/Бліци
– Ми прийшли отримати задоволення, море позитиву, море емоцій, але більш за все очікуємо на «Бумбокс».
– Незабутніх вражень.
– Очікуємо море емоцій яскравих та позитивних. Багато музики, якісної, української, і в принципі – просто гарно провести час/

Очікування виправдалися на всі сто відсотків. На сцені запалювали кращі українські виконавці, а в перервах між їх виступами розігрувалися цінні призи – велосипеди від Олександра Мамая. Одним із перших свій ровер отримав Дмитро.

/Дмитро Моргун, виграв велосипед
Буду на ньому кататися. Вмію. Можливо, з жінкою буду разом кататися. У нас уже у сім'ї один є велосипед. Буде другий/

Посміхнулася фортуна на День молоді і цьому чоловікові.

/Григорій Биков, виграв велосипед
Дали білет у школі онуку. А він не пішов, тому що хлопців мало було. Я взяв білет і пішов. І дуже вдячний Мамаю та організаторам/

А кульмінацією розіграшу став пошук власника нового автомобіля Geely. Ним стала учениця 22-ої школи Полтави Надія Холодна. На те, що зможе виграти головний приз, дівчина не сподівалася.

/Надія Холодна, виграла автомобіль
Спочатку було те ж саме, але замість 7 була 4. Хлопцю попався велосипед. А потім дивлюсь... Я пару раз передивилася, не могла повірити, якщо чесно/

Загалом цього вечора розіграли 20 велосипедів та 1 автомобіль. Сертифікати на їхнє отримання вручали на сцені під гучні оплески глядачів. А закінчилося свято яскравим феєрверком.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію