Полтавські будинки різного підпорядкування активно готують до нового осінньо-зимового періоду

В Ленінському районі міста, крім комунального житла, до нового опалювального сезону вже готові 16 будинків-кооперативів і всі об'єднання співвласників багатоповерхівок - скорочено ОСББ. Про це сьогодні на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі доповів голова Ленінської райононї ради Едуард Рева.

Чим ближче до нового опалювального сезону, тим гарячіша робота у ЖЕДів та інших об'єднань, яким підпорядкований житловий фонд Полтави. У плані підготовки будинків до експлуатації у зимовий період передбачено цілий комплекс робіт - починаючи від ремонту під'їздів до заміни внутрішньобудинкових мереж. У Ленінському районі крім комунального житла до нового опалювалнього сезону вже готові 16 будинків-кооперативів і всі об'єднання співвласників багатоповерхівок, скорочено – ОСББ, зазначив на зібранні голова Ленінської районної ради Едуард Рева. Із восьми відомчих котелень Ленінського району дві також – у стані готовності.

Обговорили учасники зустрічі і використання бюджетних коштів за перше півріччя поточного року. За цей час міський контрольно-ревізійний відділ провів 16 контрольних заходів і встановив фінансових порушень на суму більш ніж три мільйони гривень, доповів його начальник Віктор Козлов. Так, тільки за наслідками ревізії в 2-ій міській лікарні інспектори виявили фінансові порушення на загальну суму 106 тисяч гривень. Серед іншого - за ведення бухгалтерського обліку з недотриманням діючого законодавства на 3-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Стрічка новин