На сесії Полтавської райради вже вдруге намагалися зняти голову ради

На порядку денному сесії Полтавської районної ради – лише два питання: дострокове припинення повноважень голови райради та її заступника. Це вже друга спроба зняти з керівної посади очільницю Полтавського району. Чим закінчилося засідання – у нашому наступному сюжеті.

Із 36 депутатів Полтавської районної ради двох на сесії немає. Почали з традиційного – нагородження та вручення подарунків. Далі – до нагальних питань. Найголовніше – дострокове припинення повноважень голови ради Оксани Гончаренко. У залі немає вільного місця. Люди прийшли послухати та висловитися з цього приводу. Та депутати вирішили інакше. Більшістю проголосували проти виступів громади.

/Анатолій Клименко, депутат Полтавської міської ради
Плюєте на Конституцію України і на все законодавство. Закрили рот громаді. Ви сьогодні забезпечили себе голосами. Договорняки пройшли/

Це вже не перша спроба звільнити Оксану Гончаренко. 28 квітня вже проходила аналогічна сесія. Тоді в Інтернет-виданнях пройшла інформація, що за голос проти голови райради пропонували 2000 доларів. На думку самої Оксани Гончаренко, на її місце претендує нинішній заступник Михайло Кононенко, відтак, і підбурює депутатів.

/Оксана Гончаренко, голова Полтавської районної ради
Внесено деконструктив заступником, який свого часу бажав зайняти місце голови РДА. Коли ж не вдалося посісти йому очільне місце, він і згуртував 13 депутатів/

Сам же Михайло Кононенко мотивує прагнення прибрати Оксану Гончаренко її бездіяльністю.

/Михайло Кононенко, заступник голови Полтавської районної ради
Перше питання – залучення інвестицій до Полтавського району. На привеликий жаль, жодної копійки залучених інвестицій ні з обласного бюджету, ні з іншого бюджету не надійшло/

Плюс, говорить Михайло Кононенко, голова мало проводить нарад та зустрічей. Натомість очільник райдержадміністрації не розділяє прагнення частини депутатів звільнити Оксану Гончаренко.

/Ігор Карімов, голова Полтавської райдержадміністрації
Я рахую, що той компроміс, який був досягний політичними партіями наприкінці минулого року, коли Гончаренко Оксана Михайлівна зайняла посаду голови районної ради, є правильним і вмотивованим/

За результатами таємного голосування 20 депутатів підтримали рішення звільнити голову, 7 висловилися проти, а ще семеро взагалі не голосували.

Оксана Гончаренко йде з посади, але залишати депутатство не збирається.

/Оксана Гончаренко, депутат Полтавської районної ради
Я сьогодні депутат районної ради, і я буду відстоювати на будь-якому рівні інтереси. Ми будемо працювати разом/

Проголосували депутати більшістю і за нового очільника райради. Надали повноваження виконувати обов'язки голови заступнику Михайлу Кононенку.

Стрічка новин