Рятувальники вчилися гасити пожежу на об'єкті підвищеної небезпеки

Рятувальники спільно з іншими оперативними службами вчилися гасити пожежу на об'єкті підвищеної небезпеки. На Солохівському промисловому майданчику Диканського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Київтрансгазу» відбулися спеціальні навчання з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій. Під час тренувань в деяких випадках було не на жарт гаряче.

Навчання на об'єктах підвищеної небезпеки проводяться з метою профілактики виникнення надзвичайних ситуацій та відпрацювання і координації дій аварійно-рятувальних служб та працівників підприємства.

Цього разу тренувалися на Солохівському промисловому майданчику Диканського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Київтрансгазу». Перевіряли, чи здатні всі служби злагоджено реагувати на ситуацію.

/Олег Огородніков, начальник відділу центральної міжвідомчої атестаційної комісії ДСНС України
Проводять ці навчання, тренують своїх підлеглих, бо, коли виникне така ситуація, не дай Бог, вони перші будуть сюди прибувати і перші будуть ліквідовувати цю аварію до прибуття інших підрозділів ДСНС/

Під час навчань задіяли різноманітну техніку та механізми. Керівники Держслужби з надзвичайних ситуацій, які приїхали з Києва, проінспектувати хід навчань, результатом залишилися задоволені.

/Олег Огородніков, начальник відділу центральної міжвідомчої атестаційної комісії ДСНС України
Прибуття, подача піни і води, робота добровільних пожежних дружин та робота формувань цивільного захисту, які є на об'єкті/

Завдяки ж оперативним та злагодженим діям учасників навчань умовні надзвичайні ситуації вдалося ліквідувати у найкоротші часові показники.

Після навчань підбили підсумки та дали оцінку діям кожного учасника.

Стрічка новин