Факти побиття учасника АТО та пошкодження меморіальних дошок бійцям розслідує поліція

Факт побиття учасника АТО та пошкодження меморіальних дошок, встановлених загиблим бійцям на Сході, полтавська поліція взяла під свій контроль. Який стан розслідування цих злочинів – у нашому наступному сюжеті.

Побиття учасника АТО, який намагався скористатись своїм правом на пільговий проїзд в громадському транспорті, – подія, яка викликала суспільний резонанс у Полтаві. Начальник слідчого підрозділу відділення поліції №1 міста Олег Кропивка повідомив, що правоохоронці докладають максимум зусиль для розкриття цього правопорушення.

/Олег Кропивка, начальник слідчого підрозділу відділення поліції №1 міста Полтави
За фактом побиття учасника АТО внесено відомості до ЄРДР. Проводиться досудове розслідування та збирається доказова база. Особа, яка нанесла тілесні ушкодження, встановлена. Вирішується питання про оголошення підозри. За результатами проведеного досудового слідства матеріали будуть направлені до суду/

Ще один, не менш гучний інцидент – пошкодження меморіальних дошок, встановлених на честь загиблих героїв-учасників антитерористичної операції.

/Олег Кропивка, начальник слідчого підрозділу відділення поліції №1 міста Полтави
За фактом побиття меморіальних дошок загиблим учасникам АТО відомості внесені до ЄРДР за ознаками кримінального провадження, передбаченого статтею 296, – хуліганство. Проводиться ряд слідчих дій. Допитуються свідки, призначені судово-криміналістичні експертизи, а також надано доручення оперативним підрозділам/

Поліція звертається до очевидців вищевказаних подій з проханням повідомити будь-яку інформацію, що може представляти інтерес для органів досудового слідства, за телефонами: 066 248 19 86, 53-00-31 або 102.

Стрічка новин