Мешканці вулиці Кукоби, колишньої Пролетарської, – проти розбудови стадіону «Локомотив»

Мешканці вулиці Кукуби, колишньої Пролетарської, – проти розбудови стадіону «Локомотив». В останні дні, розповідають місцеві, тут розпочали роботи. Планують відкриття третього входу на стадіон. У зв'язку з цим люди побоюються, що їм не буде спокою від вболівальників. До того ж сміттєві баки, які нині стоять на місці можливого входу, можуть перетягти впритул до дитячого майданчика або до вікон тутешніх мешканців.

На вулиці Анатолія Кукоби, 27, колишній Пролетарській, збудована нова багатоповерхівка. Її мешканці та жителі сусіднього будинку вийшли на своєрідну акцію протесту проти будівництва третього входу на стадіон «Локомотив». Останній впритул прилягає до двох будинків та школи. Позповідають про випадок, що стався на одному із останніх матчів. Вболівальники запалили димову шашку.

/Марія Федорова, проти будівництва на стадіоні
І ця димова шашка була кинута прямо на дитячий майданчик. Благо, що там дітей не було, і ніхто від цього не постраждав. Нам також не подобається, що тут відбувається. Територію забрали. На стадіоні раніше діти вільно гуляли, зараз їх звідти виганяють/

Люди невдоволені таким сусідством, говорять: рік тому при будівництві трибун вже забрали 4 метри дитячого майданчика. Діти, кажуть, граються практично на дорозі.

/Олександр Остапенко, проти будівництва на стадіоні
Зараз, коли тут буде встановлено двоповерхове приміщення, вхід на стадіон, то тут взагалі не можна буде дітям гратися, бо сміттєві баки або нашим сусідам у двір перетягнуть, або дітям на майданчик поставлять/

Зараз баки стоять на місці потенційного входу на стадіон. Вони постійно наповнені, через що з них шириться неприємний запах. Плюс на майданчику вже забили металевий стовп майбутніх воріт.

/Валентина Єщенко, проти будівництва на стадіоні
Оцими нещасними трьома баками, їх раніше було п'ять, користуються 4-5 будинків. Куди ж його далі? Давайте ось під шкільну кухню поставимо. Куди ж їх дальше???/

З цим питанням і звернулися до керівництва футбольного клубу «Полтава» – саме йому і належить стадіон. Люди говорять: домовилися, що їм покажуть необхідну документацію. Та ніхто на контакт не йде. Представники стадіону постійно з кимось говорять по телефону. Підходимо до чоловіка в піджаку. Дочекалися, доки закінчив розмову.

/ІНТЕРШУМ
- Скажіть, ви старший?
- Я – младший!/

Зустріч з керівництвом стадіону була призначена на 16 годину. Директор клубу Богдан Вінницький з'явився о 16.45. Пояснює: зараз будівництво ще не ведеться. Готують лише майданчик. Хочуть спорудити роздягалки для футболістів.

/Богдан Вінницький, директор ФК «Полтава»
Якщо ми говоримо про центральний вхід, то сюди жоден вболівальник не буде підходити. Це охороняєма територія, куди приїжджають команди. Розвантажилися, зайшли в роздягалку. Вони вийшли, а автобуси поїхали/

Одна з претензій, яку висувають люди, – відсутність відповідної інформації про будівництво. Хоча всі дозволи на це, запевняє керівник, у них є.

/ІНТЕРШУМ
Обіцяють повісити плани/

Це обіцянка була в четвер. В п'ятницю план так і вивісили. Не показали і відповідних дозволів. Розібратися в ситуації вирішили під час наступної зустрічі. Про те, чи дозволять місцеві збудувати ще один вхід на стадіон, повідомимо у наступних випусках наших «Новин».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію