На реабілітацію дітей війни гроші збирають благодійники

На реабілітацію дітей війни гроші збирають благодійники. Четвірка полтавців задумала зробити реабілітаційний центр для дітей, які постраждали від бойових дій на Донбасі. Кажуть, приміщення уже є, потрібно лише 57 мільйонів гривень, щоб привести його до ладу. Як збирають ці кошти – у сюжеті далі.

Дами у вечірніх туалетах та кавалери в костюмах – благодійний бал на користь реабілітаційного центру для дітей, які постраждали від війни, влаштували у театрі Гоголя. Четверо полтавців задумали на місці старого табору у селі Сухорабівка на Решетилівщині спражній рай. Із кімнатами проживання, розиваючими ігровими, спортивними майданчиками та православним храмом – там має бути усе, щоб полагодити фізичне і духовне здоров'я.

/Маргарита Токар, засновниця БФ «Любов до дітей»
Навіть дивлячись телебачення, всеукраїнські канали, весь час намагаємося перемикати, коли показують про діток, які залишилися сиротами, які залишилися обездоленими, коли діти в 5 років стають абсолютно сивими... Виникло питання: як ми можемо допомогти цим дітям?/

Спеціально під проект організували благодійний фонд «Любов до дітей». Через нього хочуть зібрати необхідну суму – ідейники підрахували, що потрібно 57 мільйонів гривень.

/Олег Слизько, співзасновник проекту «Любов до дітей»
Це не просто якась одноразова акція, це постійний проект. Ми маємо на меті залучати абсолютно всіх, хто має і 5 гривень, і мільйон гривень. І тих, хто має ідеї/

На бал, де проект презентували, запросили бізнес-еліту, політиків та людей мистецтва. Із продажу вишиванок, ляльок, картин та інших виробів тут же виручили трохи більше 9 тисяч гривень. Проект всеукраїнський, організатори говорять, що залучатимуть також міжнародні гранти, і вже розпочали діалог зі спеціалістами інших країн, які мають досвід роботи із дітьми, які постраждали від війни.

Стрічка новин