Полтавські журналісти: четверта гілка влади чи сторожові собаки

Полтавські журналісти: четверта гілка влади чи сторожові собаки. 6 червня в Україні відзначають професійне свято – День журналістів. Тому про це визначення дискутували у понеділок в обласній раді. А ще говорили про гроші, перспективи співпраці і відзначали працівників засобів масової інформації.

Сьогодні журналіст – боєць, а його зброя – слово. Так вважають представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про журналістів і їх працю говорять на окремому засіданні «круглого столу». Обласна влада зібрала працівників ЗМІ у професійне свято. Хоча і зізнаються, що «четверта гілка влади» стає самостійною.

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА
Все-таки засоби масової інформації не завжди чітко відображають думку держави. Не так, як хотілось би держслужбовцям/

А ось попри стрімкий розвиток нових технологій, усе ще залишаються такі куточки, і, зокрема, на Полтавщині, куди просто не дістають засоби масової інформації. Наприклад, є цілі села, де взагалі навіть не виписують газети. Телесигнал – теж не всюдисущий.

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА
Ми бачимо, наче б то багато цих засобів інформації, але не все населення області охоплене цифровим сигналом, і не все населення області охоплене 24 години сигналами засобами масової інформації/

6 червня, у День журналістів, працівників теле-, радіо-, друкованих та інтернет-ЗМІ відзначають грамотами і подяками.
Зокрема, Полтавську телевізійну Студію «Місто» представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення виокремили, як одну з провідних. Тобто таких, що застосовують новітні світові технології.
Традиційно керівники області збирають побажання у співпраці. Керівники журналістських колективів говорять про те, що майбутнє також бачать у співпраці.

/Олексій Черкас, генеральний директор ТОВ Студія «Місто»
Буде оголошено конкурс Національної ради з питань телебачення та радіомовлення на перехід на цифрове мовлення. Ми також плануємо розширення до масштабів обласного покриття. У нас є бажання, є можливості здійснювати трансляцію по всій Полтавській області. У рамках цього чи можливе хоча б часткова компенсація витрат на розповсюдження сигналу. Хоча б з наступного року/

Депутати ж обіцяють: підтримуватимуть виділення коштів на висвітлення своєї діяльності.

/Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради
Голова обласної ради і депутати теж підтримують цю думку, що треба якомога більше висвітлювати діяльність. Не їх безпосередньо політику, а ті рішення і події, які відбуваються у нас у владі/

Стрічка новин