У Кременчуцькому районі затримали чоловіка, за яким тягнеться низка скоєних злочинів

У Кременчуцькому районі затримали чоловіка, за яким тягнеться низка скоєних злочинів. Грабіж, розбій та крадіжка – усе це на рахунку 31-річного раніше судимого мешканця Рівненської області. Більше про його «подвиги» на території Полтавської області та покарання, яке послідує за це, дивіться у наступному сюжеті.

За допомогою до правоохоронців звернулась 51-річна мешканка району. Жінка повідомила, що до її помешкання вдерся невідомий та заволодів її мобільним телефоном. Правоохоронці встановили, що до скоєного причетний раніше судимий 31-річний мешканець Рівненської області. Як виявилося, це його не єдина крадіжка в районі.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Вказаний громадянин скоїв ще низку злочинів у цьому селі. А саме він скоїв грабіж, застосувавши фізичну силу, і намагався відібрати грошові засоби у пенсіонерки в цьому селі, а також дорогою скоїв крадіжку із приміщення, проник та викрав гроші, які належали пенсіонерці/

Слідчими розпочато кримінальні провадження за розбій, грабіж та крадіжку. Зараз чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За скоєне передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію