Полтавську малечу розважали у парку «Перемога»

Із повітряними кульками, мильними бульбашками та веселими розвагами зустріла День захисту дітей у парку «Перемога» полтавська малеча. На це міське свято запросили дітей учасників АТО разом із сім'ями. Більше про це родинне свято розкажуть наші кореспонденти.

У середу вдень Парк «Перемога» наповнився дитячим сміхом. У різних його куточках відпочивають та граються діти. Сьогодні у них свято. Одними з перших вітають малечу веселі аніматори. Білосніжка та Буратіно роздають маленьким гостям різнокольорові повітряні кульки, а на сцені для них вже виступають юні артисти. Це свято міська влада влаштувала для особливих дітей – синів та доньок учасників АТО.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні на День захисту дітей ми хочемо в першу чергу показати нашим бійцям, які захищають нашу незалежність, нашу країну, показати, що ми піклуємося про них, ми піклуємося про їхніх дітей, і що б не трапилося в їхньому житті, ми хочемо показати, що ми завжди піклуватимемося про дітей/

Цього разу до Парку «Перемога» запросили півтисячі дітей із родин воїнів АТО.

/Ігор Дейнека, учасник АТО
Діти – за ними майбутнє, і треба турбуватися, допомагати, тоді буде і країна, і все решта/

Але сьогоднішній захід – це лише початок, кажуть у міськвиконкомі. Вже цієї суботи для всіх дітей Полтави вони готують грандіозне свято.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні робочий день, і ми прекрасно розуміємо, що не кожен батько може привести свою дитину на гарний чудовий захід. Цей захід відбуватиметься біля пам'ятника Слави у Корпусному парку о 10-ій годині. Буде велике шоу, буде безкоштовне морозиво для дітей, буде безкоштовна вата для дітей, будуть безкоштовні атракціони для дітей/

Тож у суботу на всіх хлопчиків і дівчаток з 10-ої години чекають у самому центрі міста море розваг, подарунків та привітань.

Стрічка новин