У Полтаві відбудеться квест на підтримку атовців

Перше подібне свято провели у Кременчуці напередодні Великодня. Тоді у місті влаштували свято із квестом та конкурсами, учасники плели маскувальні сітки, прикрашали паски та малювали писанки, щоб відправити на Схід. Відомі волонтери, народні герої України брали участь нарівні із містянами. У неділю схожий захід проведуть у Полтаві. Перегони «Ми - Україна» ініціювала військова волонтерка Ірина Каптур. Про наміри сповістила друзів у соцмережах. Допомагати в організації узявся громадський діяч-початківець Дмитро Білокінь.

/Дмитро Білокінь, організатор квесту на підтримку атовців
Я надіюсь, у нас все добре вийде, на сьогодні у нас ідуть переговори із деякими меценатами, поки не буду їх називати./

Родзинкою заходу буде квест від організаторів гри «Дозор», команди будуть виконувати завдання на знання історії Полтави. Наміри про участь у ньому уже висловили команди атовців, бойових тактичних медиків, міських активістів, переселенців та депутатів. Команди складаються із 10 чоловік, за участь кожен має заплатити по сотні гривень. За автоців та переселенців суму внесли благодійники. Окрім квесту обіцяють свято для всіх - із ярмарком, конкурсами та подарунками.

/Ірина Каптур, організатор квесту
За три дні свято захисту дітей, поки дорослі грають, малюки також беруть свою участь в грі, малюють малюнки, які потім на передову передадуть, плетуть масксітку, яка також буде передана на передову, концерт, ярмарок благодійний, ну і як завжди, нагородження і буде польова кухня./

Вилучені кошти підуть на потреби військових на передовій. Волонтери кажуть: дзвінки про допомогу лунають щоденно, війна третій рік, а й досі на їх плечах - більшість із того, що необхідно армії.

 

Стрічка новин