У місті закінчився Тиждень безпеки дорожнього руху

Протягом цього тижня правоохоронці проводили активну профілактичну роботу, спрямовану на зменшення дорожнього травматизму. Як поліцейські працюють на проїзній частині та скільки здали крові для постраждалих у ДТП, бачили Юлія Іващенко та Євген Чорний.

Інспектори поліції в селі Мачухи розповідають водіям, яких правил необхідно дотримуватися, аби подорож була безпечою. Вручають листівки з Правилами дорожнього руху та нагадують, що необхідно берегти своє авто від злодіїв.

Водії з цікавістю слухають та діляться враженнями щодо ситуації на дорогах України.

/Сергій Вусик, водій
Є порушення і з боку водіїв, і з боку пішоходів. З боку водіїв найчастіше перевищення швидкості, виїзд на зустрічну смугу, а з боку пішоходів – перехід не на пішоходному переході/

/Руслан Курило, водій
Не включають повороти під час обгону. Це найчастіше порушення. Об'їжджають, а поворот забувають включати/

Керманичі говорять: поради запам'ятали, і в майбутньому застосують на практиці.

/Євген Терезов, водій
Коли з'являться діти, щоб купляли крісла, користувалися ременями безпеки – техніка безпеки під час руху на дорогах/

Для водіїв з дітьми – особливі презенти: книги та тематичні блокноти. Всі ці профілактичні заходи проводять у рамках тижня безпеки дорожнього руху, який триває з 16 по 22 травня.

/Олег Бродський, заступник начальника відділу Управління превентивної діяльності ГУ НП у Полт.обл.
Під час проведення заходів проводяться профілактичні заходи в дошкільних, шкільних закладах, в різноманітних установах. Звертається увага на швидкісний режим, на недопущення Правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та іншими учасниками дорожнього руху/

Крім профілактичних бесід – практичні заходи. Колишні ДАІшники за традицією у цей тиждень прийшли здавати кров для тих, хто постраждав у ДТП. З кожного інспектора «взяли» по 400 грамів крові.

/Олександр Передерій, інспектор відділу Управління превентивної діяльності ГУ НП у Полт.обл.
Трапляються, що і смертельні. Трапляються, що лише травми. Я вважаю, що здача крові – це допоможе іншим, врятує чиєсь життя/

З початку року на Полтавщині сталося близько 250 аварій. В них майже 40 людей загинуло і понад три сотні зазнали різноманітних травм.

Стрічка новин