У Полтаві розпочався триденний форум Мережі Вільних Місцевих Політиків

У Полтаві розпочався триденний форум Мережі Вільних Місцевих Політиків. Його організатором виступив Центр громадянських ініціатив за підтримки представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні. Що обговорювали учасники – у наступному сюжеті.

Механізм залучення інвестицій на регіональному та місцевому рівні. Саме це обговорювали на форумі Мережі Вільних Місцевих Політиків. Полтава – 9 місто в Україні, куди завітали не тільки кращі тренери України з цього напрямку, а й з-за кордону. Вони – не лише експерти-теоретики, а й досвідчені практики.

/Володимир Олійник, координатор проекту в Україні та Білорусі Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
Одним з основних доповідачів буде колишній мер міста Бремен Гафн – це частина землі Бремен в Німеччині, який поділиться своїм досвідом, як можна на місцевому рівні успішно залучати інвестиції/

Однак, більшу частину триденного семінару присвятять українському досвіду прогресивних міст. Учасниками форуму стали кілька десятків громадських діячів, депутатів та просто людей з активною громадянською позицією.

/Віталій Загайний, співорганізатор форуму, тренер
Ви маєте розуміти, як ви можете збільшити бюджет вашого міста. Ви маєте розуміти, як це зробити за допомогою залучення інвестицій, а це, у свою чергу, тягне створення нових робочих місць. Власне тому і обрана така тема/

Обговорення проблем та пошук варіантів їх вирішення у такому форматі на місцевому та регіональному рівні є досить поширеним у Європі.

/Міріам Космель, керівник представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
У нас в Німеччині такі мережі є прийнятними, бо вони хороші структури, які поєднують політиків з близькою ідеологією, які користуються цією можливістю обмінюватися досвідом та практики навчитися/

У результаті організатори очікують, що люди у Полтаві, як мінімум, отримають поштовх до зрушень. До того ж, матимуть змогу поспілкуватися з однодумцями та створити такі собі «лобістські» групи, які зможуть донести необхідну інформацію на обласний і центральний рівень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію