У Полтаві продовжують відзначати День Перемоги

У Полтаві продовжують відзначати День Перемоги. Цього разу вшановували подвиг ветеранів Другої світової в аграрній академії. Захід провели з невеликим запізненням через вихідні дні у студентів, однак, говорять, не провести його не могли. Як вітали живих і згадували померлих – бачила Юлія Козіна та Іван Козаченко.

З солдатською кашею та фронтовими ста грамами у руках. Сьогодні тільки ці 4 ветерани дісталися аграрної академії для отримання привітань до Дня Перемоги. Ще 3 привітали у них вдома. Було ж, говорять, 21. На жаль, з кожним роком їх стає все менше.

/Микола Опара, кандидат с/г наук, дитина війни, голова ради ветеранів ПДАА
Майже не залишилося цих людей, які приймали участь. Зараз залишилися одиниці з нашого колективу, які можуть приймати участь. Але кожен рік, не дивлячись на це, ми, керівництво академії, організовує їм поздоровлення/

Вшанувати подвиг своїх дідів і прадідів – незмінна традиція цього вишу. Вдесяте тут пригощають солдатською кашею та співають пісень, присвячених Великій Перемозі.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА
З Днем пам'яті та примирення та з Днем Перемоги. На жаль, сьогодні ми віддаєм свою дань тим, кого поруч з нами немає. Сьогодні ми вдячні всім, хто завоював ту перемогу. Але сьогодні мені хочеться згадати і нашого студента Максима Ошеку, який загинув уже в мирний час при участі в антитерористичній операції/

Загиблих у цих двох найбільш трагічних війнах для всієї України вшанували хвилиною мовчання.

Стрічка новин