На всіх 17-ти кладовищах Полтави комунальники готуються до поминальних днів

На всіх 17-ти кладовищах Полтави комунальники готуються до поминальних днів. Для цього постійно завозять пісок та підганяють техніку для складання сміття. А на найбільших цвинтарях зараз триває асфальтування проїздів. Тепер водіям та іншим відвідувачам навіть в негоду зручно буде дістатися до могил своїх рідних.

На міських кладовищах зараз гаряча пора. Всі поспішають навести лад на могилах близьких. Прибирають, фарбують, обрізають, ставлять пам'ятники. Для цього комунальники створили всі необхідні умови. Вода та пісок – у достатній кількості. Навіть підрівнюють кущі, які зростають вздовж алеї. Цього року влада виділила багато техніки, відтак працювати є з чим. Та найбільше досягнення цьогорічної підготовки кладовищ – асфальтування внутрішніх проїздів.

/Рамаз Заркуа, начальник КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування»
Влаштовуються нові асфальтові проїзди. На Розсошенському, на Новоміському кладовищі кладеться асфальт скрізь/

На інших кладовищах дороги заасфальтувати планують вже після поминальних днів, оскільки фізично це зробити неможливо. Нині ж водіям та іншим відвідувачам навіть в негоду зручно буде дістатися до могил своїх рідних. Для тих же, хто приїде на автобусі, теж влаштовують комфортні умови. На зупинках обладнали 8 додаткових лавок.

/Рамаз Заркуа, начальник КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування»
Зараз встановлюємо лавки. На другому та першому виїзді з кладовища на Розсошенцях, щоб людям було зручно зачекати транспорт та поїхати чи приїхати/

8 та 9 травня додатково будуть працювати тролейбуси за маршрутами: «Центр – Розсошенці» та «вулиця Героїв Сталінграда – Розсошенці» – по чотири одиниці на кожний маршрут. Плюс по два автобуси за маршрутом «вулиця Богдана Хмельницького – Затуринське кладовище», «Браїлки – Половки – Розсошенське кладовище», «Огнівка – Розсошенське кладовище». Десять автобусів курсуватимуть за маршрутом №33 «Яківці – Дендропарк – Розсошенське кладовище».

Стрічка новин