Патрульні поліцейські готуються до вихідних

Патрульні поліцейські готуються до вихідних. Аби полтавцям було комфортно відпочивати в Дендропарку, копи 4-ї роти прибрали його територію від сміття. Зробили це з власної ініціативи у вільний від патрулювання час. За дві години назбирали близько 20 мішків сміття.


/Володимир Товтин, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Першими результатами роботи, як бачите, є пластиковий посуд, серветок дуже велика кількість, фольга, пляшки пластикові/

Такий своєрідний улов протягом перших десяти хвилин прибирання демонструє Володимир Товтин. Він разом зі своїми колегами, патрульними з 4-ї роти, прибирають Дендропарк. Ідея очистити місце відпочинку виникла у командира роти.

/Юлія Качала, командир 4-ї роти патрульної поліції м.Полтава
Крім боротьби зі злочинністю патрульні виявили бажання прибрати навколишнє середовище і привести його в належний вигляд для відпочинку, щоб тут з дітьми відпочивали/

Патрульні підтримали ініціативу командира, і в повному складі вийшли на прибирання. Наводять порядок як на галявинах, так і заходять у віддалені кущі.

/Едуард Дзюбан, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Потрібно не смітити, бо це наша країна. Нам тут жити, проживати, мешкати. Назбирали такий ось пакунок сміття. Кілограмів з 20/

Інспектори пропонують таких порушників виховувати виправними роботами: аби ті прибирали сміття і після себе, і після інших.

/Іван Тодавчич, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Так як говорив Зеленський в серіалі «Слуга народу», щоб ми були українцями, а не хохлами. Там, де посиділи, накидали, а потім говоримо, що хтось накидав. Немає, де відпочити, немає, куди піти з сім'єю, де відпочити. Можливо, таким способом до людей буде доходити, що потрібно прибирати там, де відпочиваєш/

Результатом прибирання стало вивезення з паркової зони близько 20-ти мішків сміття. Такі акції копи обіцяють зробити регулярними.

Юлія Іващенко

 

Стрічка новин