Незабаром - найбільше за всю історію незалежної України прибирання

Наймасштабніше в Україні прибирання запланували на суботу, 23 квітня. О 10 годині на вулиці вийдуть громадські організації, представники бізнесу, політичних партій та просто активні полтавці, яким небайдужа чистота їхнього міста.
Жодних банерів, реклам та піару, обіцяють організатори - тільки суботник. Дендропарк, Гайок, що від Карла Лібкнехта, несанкціоноване звалище на Вороніна, Огнівські ставки - всього 10 місць, де прибрати найнеобхідніше, обрали шляхом голосування. Такі акції проводяться по всьому світу, щоб об'єднати людей навколо екологічних проблем.

/Максим Макуха, член ГО «ЕкоЛтава», обласний координатор акції «Зробимо Україну чистою разом»
Ця акція має таку собі мережову структуру, тобто є центральна організація «Let's do it, Ukraine» як частина міжнародного руху. Цей рух зустрічається у понад 100 країнах світу. Ця організація, що знаходиться в Києві, шукає представників на місцях, в областях./

Організатори певні: якщо бодай 5 відсотків населення не залишиться осторонь, інші 95 «підтягнуться». Після суботнику на небайдужих чекає сюрприз.

/Маргарита Мостова, координатор еко-фестивалю
З 10 до 2-ї суботник, а потім з 15.30 в Парку Перемоги буде таке свято екологічне за участю багатьох організацій, навіть ініціативних груп, майстрів. Як подарунок для тих активних, ініціативних людей, які долучилися до Всеукраїнського суботника./

Фестиваль розрахований на молоду, активну аудиторію, яку цікавить здоровий спосіб життя та благоустрій Полтави. Організатори обіцяють: будуть відомі гурти, виставки хенд-мейду та файер-шоу.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію