На 600 тисяч гривень оштрафували підприємство на Полтавщині

При здійсненні габаритно-вагового контролю працівники Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області затримали автомобіль «Рено», в якого значно перевищували допустимі вагові параметри. Як показало зважування, фактична маса вантажного автомобіля становила майже 73 тонни тонни при допустимих 40 тоннах.

/Сергій Романенко, старший державний інспектор відділу контролю Управління Укртрансбезпеки у Полт.обл.
Перевищення вагових обмежень відбулося більше, ніж на 50% та на 80% поосьове зважування перевищувало. Було проведено розрахунок та встановлено плату за проїзд 20 тисяч 615 євро. Оплата проводиться в гривнях, згідно курсу Нацбанку на час оплати./

Перевізник має сплатити штраф, або вантаж буде затриманий на 72 години. Фахівці Укртрансбезпеки, поліції та облавтодору нагадують: наприкінці минулого року відбулися зміни в законодавстві. Згідно з ними «Рух транспортних засобів та їх составів фактичною масою понад 40 тонн та рух контейнеровозів фактичною масою понад 44 тонн забороняється. А на встановлених Укравтодором і поліцією маршрутах максимум можна перевозити 46 тонн, пояснюють фахівці. Забороняється рух автомобілів з навантаженням на вісь понад 7 тонн або фактичною масою понад 24 тонни автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію