У місцевій прокуратурі відбулися вибори

Із 15 квітня набрали чинності положення Закону України «Про прокуратуру» щодо функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

/Людмила Гетьман, заступник керівника Полтавської місцевої прокуратури
Метою діяльності органів прокурорського самоврядування є колективне вирішення прокурорами їх внутрішньої діяльності, які безпосередньо не пов'язані з виконанням їх повноважень визначених законом./

Тобто підвищення якості роботи прокурорів, захист від посягань на їх діяльність та інші питання самоврядування. У зв’язку з цим у місцевій прокуратурі відбулися збори прокурорсько-слідчих фахівців, на яких обрали делегатів на Всеукраїнську конференцію працівників прокуратури.

/Людмила Гетьман, заступник керівника Полтавської місцевої прокуратури
Мають приймати участь делегати від Генеральної прокуратури України - 6 делегатів, по 3 делегати від кожної регіональної прокуратури і по 2 делегати від кожної місцевої прокуратури./

Делегати обиралися шляхом таємного голосування простою більшістю голосів. Із 10 претендентів обрали двох, які і поїдуть у Київ. У подальшому, на Всеукраїнській конференції прокурорів, делегати обиратимуть склад Ради прокурорів України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію