На вулиці Петровського та Кінноармійській визначалися з новими назвами


/- Я думаю, що нашу вулицю треба назвати «Весняна», бо вона весною дуже гарна.
- Я думаю, теж «Весняна», тому що на ній завжди вишні гарно цвітуть і абрикоси./

Маленькі жителі вулиці Петровсього «за» перейменування. Навряд чи вони знають, що Григорій Петровський, на честь якого їх вулиця названа, керував колективізацією, яка призвела до голодомору 32-33 років. Люди ж старшого покоління «проти» іншої назви, вважають: декомуназація не на часі.

/- Краще подумати, як бійцям отим допомогти, що там, краще зупинити оцю війну, і вивести економіку з тіні, знизити тарифи - оце реальні задачі, якими ми повинні займатись.
- Зараз вулицю поміняємо - нам документи теж міняти, хто буде гроші платить?
- Я родом із Вінницької області, перейменували половину вулиць - я там іноземець!/

Ідейники ініціативи «Твоя вулиця - твоя назва» людей розуміють, проте наголошують: процес декомунізації - незворотній, вулиці перейменують до 22 травня і не спитають, чи хоче того народ. Списки вулиць із новими назвами уже є. Якщо мешканці ініціативу підтримають - матимуть шанс їх змінити.

/- Люди, які живуть на цій вулиці, вони самі мають придумати назву своєї вулиці. Щоб не в Києві хтось там придумав...
- Щоб нічиїх прізвищ не було!/

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Є закон, і для того, щоб ми не були здивовані 22 травня, що наша вулиця, в тому числі і Петровського, стала імені якоїсь людини, яку не всі навіть на цій вулиці знають, тому треба людям долучатися до цього опитування, і у нас є шанс дійсно допомогти людям захистити їх право назвати вулицю так, як вони вважають за потрібне./

На Кінноармійській, що у селищі Івонченці, збори влаштували під клубом. В результаті зустрічі домовилися: назва цієї вулиці нейтральна, із жодним ідейником комунізму не асоціюється, тож є шанс її залишити без змін. Народ неактивний, кажуть у мобільних пунках опитування, до перейменування ставиться вороже і мріє про більш суттєві зміни на краще.

/Ганна Григорівна, збирає підписи за перейменування вулиць
Вулицю Кінноармійську пропонують назвати Волонтерською, провулок Мате Залки і вулицю Мате Залки відповідно провулком і вулицею Михайла Гаврилка, це уродженець Полтавського району./

Опитування в таких пунктах триватиме до кінця місяця.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію