У Галереї мистецтв чотирнадцять студентів факультету архітектури Технічного університету презентували свої дипломні роботи

Це – і проекти будівель, і скульптури, тут навіть влаштували справжній показ мод. Це – вже сьомий випуск для факультету, на якому навчаються шість років – на зразок кращих мистецьких академій України.

Чотирнадцять вихованців архітектурного факультету шість років здобували освіту за спеціальністю образотворче та декоративне мистецтво. Результатом їхнього навчання став захист дипломних робіт. На ньому можна було побачити глибоко-філосовські речі на тему Покрови, кохання, життя, представляли й цілі композиції. Деякі з них, за переконанням членів комісії, відповідають рівню професіоналів.

Теми дипломних студенти обирають самостійно, викладачі ж, як і годиться, лише допомагають зорієнтуватися.

Апогеєм захисту робіт став проект Катерини Манько та Дмитра Трирога. Вони влаштували показ мод. Втім, головними були не сукні, а аксесуари з кераміки. Організували його в хронологічному порядку: від найдревніших часів до сьогодення.

Всі вироби залишаються в університеті, але дві скульптури цьогорічного захисту дипломних робіт спеціально були виготовлені для Галереї мистецтв, і вже найближчим часом прикрашатимуть її фасад.

Стрічка новин