Крадіжки залишаються одними з найпоширеніших злочинів у нашій області

За 3 місяці цього року в області зареєстровано понад 7400 правопорушень. З них майже 2400 - розкрито. Серед них 17 вбивств, 32 розбійні напади, 80 грабежів, 7 згвалтувань та 135 шахрайств. Досі вразливою категорією у суспільстві залишаються пенсіонери. А злочинцями все частіше стає молодь у стані алкогольного сп'яніння. Та й вчиняють вони правопорушення все тяжчі.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Ми з податковою поліцією будемо спілкуватися з приводу того, щоб всі нелегальні спиртних напоїв ми могли ліквідувати для того, щоб зменшити кількість такого сурогату, від якого вчиняються такі злочини./

В області відбувся незначний спад кількості квартирних крадіжок. Оперативники, говорить Олег Бех, досить добре працюють над виявленням груп осіб, які вчинюють такі злочини.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Непогане затримання було 3 осіб - етнічної групи: 3 грузини (2 молодих, 1 у віці). Наркозалежні. Вчиняли квартирні крадіжки. У них було досить серйозне обладнання./

Завдяки йому злочинці професійно відкривали будь-які двері. Та їх вдалося піймати. Тепер знаходяться під арештом, адже застави в 5 мільйонів гривень за кожного не знайшли. Окрім цього, досі значною є частка злочинів, які скоїли посадовці. Олег Бех повідомив: найгучніші провадження щодо керівників "Полтавафарм" та "Полтава-сервіс" уже передали до суду.

 

Юлія Козіна

 

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію