Студентів аграрної академії навчали, як виростити індичку у 25 кг

У минулому році Полтавська державна аграрна академія заснувала Школу Європейського тваринництва. Співорганізаторами проекту стали випускники вишу, які активно працюють з закордонними фірмами, що впроваджують новітні методи та технології ведення сільського господарства на теренах України. Весь курс навчання поділений на модулі та семінари. У результаті студент отримає диплом, який і відрізнятиме його від інших спеціалістів-аграріїв.

/Олег Горб, проректор з міжнародних зв'язків ПДАА
Наприклад, те, що він знає, як вирощувати молодняк (корів, теляток), як їх правильно випоювати, щоб вони давали більші надої молока в майбутньому. Як вирощувати інтенсивну технологію індичатини. Як правильно зробити кормову базу так, щоб гроші не просто вилітали на вітер, а щоб вони давали приріст і в свинарстві, і молочарстві для того, щоб отримати додатковий прибуток./

Це і дасть можливість випускникам більш впевнено почувати себе на ринку праці. Навчання проходить безкоштовно для всіх факультетів аграрної академії. Перейняти європейський досвід на перший модуль, що проходив у грудні минулого року, записалося 30 бажаючих. Сьогодні - їх вже сотня. Слухають вони представників німецької компанії, яка займає 80% ринку індичатини в Україні.

/Олександр Куліченко, менеджер з продажу Moorgut Kartzfehn
Всі наукові розробки першими отримують наші клієнти. І це дає, у порівнянні з іншими конкурентами, їм конкурентні переваги. Для того, щоб зменшити собівартість продукції, а також бути на крок попереду. Всі ці знання хотілося б донести нашим студентам.

У процесі слухачам презентували індика вагою у 25 кілограмів та розповіли, як його виростити, аби отримати максимальний прибуток.

/Олег Чуб, координатор «Школи Європейського тваринництва»
Ми можемо виростити 2 кілограми кукурудзи і продати їх за 6 гривень. Інший варіант - з 2 кілограмів того самого зерна отримати кілограм приросту такого індика, продати його за 40 гривень. Уявляєте, яка неймовірна конверсія./

Навчання закінчилося дегустацією, аби ніхто не мав сумнівів, що велика індичка ще й смачна.

/Олег Чуб, координатор «Школи Європейського тваринництва»
Кожен слухач, який пройшов цей теоретичний курс і потім здасть відповідні тести (на скільки він вивчив ці питання) - він отримає цей сертифікат./

У подальшому планують ввести і оцінювання слухачів, адже при працевлаштуванні важливим є не просто диплом, а й якість знань.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію