Piano Extremist дав вуличний концерт у Полтаві

Місцеві організатори готуються до приїзду виконавця. Налаштовують апаратуру. Полтавці ж чекають, доки з'явиться піаніст. За півгодини на камуфльованому бусику з номерами «Дніпро-1» виїжджає на площу. Відразу переходять до справи. Встановлюють інструмент.
До Полтави Піано Екстреміста запросив Олександр Коба.

/Олександр Коба, співорганізатор
Цей чувак виступав на Майдані, під час революції грав у Києві в найгарячіші дні. Потім, коли почалася війна, він приєднався до нашого полку «Дніпро-1». Якийсь час воював, а потім знайшов своє покликання в тому, що він їздив по містах, збирав кошти і закуповував різні ніштяки і привозив нам./

Звати музиканта Богдан. Своє обличчя не показує. Інтев'ю теж не дає. Лише сказав, що у планах записати другий альбом із залучення скрипок та віолончелі. Грає у жанрі «історична неокласика».

/PIANO EXTREMIST
Я обіцяв багато не говорити. Я буду грати. Буду грати твори зі свого першого альбому і кілька нових творів, які, я сподвіюся, увійдуть до другого альбому./

Розпочав з твору «У кожного своя війна».

Грає на електромеханічному піаніно, подарованому йому другом для виступів у зоні АТО. На шевроні теж зображені клавіші. Поряд з інструментом стоїть скринька. Гроші збирає на паливо для буса, аби їздити з гастролями на Схід.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію