У Полтавському районі двоє молодиків напали на 73-річну пенсіонерку

У Полтавському районі двоє молодиків напали на 73-річну пенсіонерку. Зловмисники хотіли пограбувати будинок, думаючи, що в ньому нікого немає. Проте у домі була старенька, тож, окрім кражі техніки, їм, говорять, довелося завдати жінці тілесних ушкоджень. Подробиці події – далі у випуску.

Двоє молодиків вирішили поживитися чимось в одному з будинків Полтавського району. Вони знали, що господарів вдень вдома не буває, проте не врахували, що в оселі залишилася старенька бабуся.

/затриманий
Перед тим, як заходити, постукали у двері, у вікно. У даної громадянки, напевно, проблеми зі слухом, або старенька вона, – не почула, може, телевізор дивилася, тому ніхто не відкрив, не обізвався, тому ми розбили вікно та залізли/

73-річній пенсіонерці зловмисники нанесли кілька ударів та зачинили у комірчині. Забрали з будинку два ноутбуки та МР3-плеєр і зникли. Після того, як вони пішли, родичі потерпілої у будинку виявили жахливу картину.

/родич потерпілої
Розбите вікно, все у крові, у хаті перевернуто було/

На пошуки зловмисників вийшли правоохоронці.

/Віктор Сербин, начальник Полтавського районного відділення поліції
Своєчасно було орієнтування на встановлення їх і патрульній поліції, залучені сили кінологічної служби, було вилучено відео з камер відеоспостережень, і в ході відпрацювання Полтавського району на виконання наказу начальника ГУ НП працівниками поліції було встановлено цих осіб/

Ними виявилися двоє молодиків 21-ого та 20-ти років. Один з них раніше вже був судимий. За інформацією правоохоронців, на рахунку цих двох чоловіків – не лише цей епізод. Вони причетні до скоєння ряду кримінальних правопорушень на території міста Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію