Взялися за дороги. У Полтаві ремонтують першу цьогоріч вулицю

Нова об'їзна дорога довкола мікрорайону Огнівка та розширений автошлях біля першої міської лікарні. Це – лише початок із запланованого на 2016 рік ремонту шляхів у Полтаві. Він стартував нинішнього четверга з вулиці Калініна. Які дороги реконструюватимуть цьогоріч у місті – дивіться далі.

На полтавські вулиці після зими виходить важка техніка.

Її перша поява – вулиця Калініна, зупинка 23 вересня. Саме звідси починається сезонний і перший цьогоріч ремонт доріг.
На дорозі розставлені сигнальні конуси. Техніка прогрівається. Робітники Полтавської МШЕД збираються до роботи за планом.

/Олександр Даценко, машиніст
Машина – фреза. Ми зрізаєм дорожнє покриття – асфальтобетон, щоб укласти його новим/

Зрізають шар у 5-7 сантиметрів. По цій вулиці ремонтуватимуть відрізок протяжністю від 23 вересня до автовокзалу.

/Олександр Даценко, машиніст
І полоса, і вибірково, і «квадрати», і суцільно. Так, як у схемі написано, так ми і робимо по схемі/

У першу чергу ремонтуватиме шляхи у Полтаві міська шляхово-експлуатаційна дільниця, говорить мер Олександр Мамай. Ця ж організація, за його словами, і першою вибиратиме собі роботу.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Потенціал нашої шляхово-експлуатаційної дільниці – приблизно 15-17 мільйонів у рік. Більше вони не зможуть – не вистачає ні людей, ні техніки. А нам треба освоїти 160 мільйонів. Я зараз не можу сказати, хто буде саме робити, але це буде лубенське підприємство, полтавське. Моя принципова позиція, щоб в першу чергу ремонт доріг робили всі без виключення полтавські підприємства/

Почати планують з центральних вулиць і поступово дібратись до околиць.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Нам треба зробити повністю об'їзну дорогу, повністю нову довкола мікрорайону Сади-3, Огнівка, розширити дорогу на вулицю Артема повз пологовий. Це там, де найбільший потік машин. Нам треба доремонтувати вулицю Сакко, треба робити повністю ремонт вулиці Фрунзе/

Зауважимо, що ремонт дороги біля зупинки викликав багато незручностей і пасажирам, і водіям транспорту. Міський голова запевнив: ситуацію промоніторять і, ймовірно, у місцях великого скупчення людей і транспорту роботи перенесуть на нічний час.
Всього цьогоріч у Полтаві на ремонт доріг виділили 160 мільйонів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію