Фахівці «Полтававодоканалу» відключили від води баню на Червоному Шляху

Фахівці «Полтававодоканалу» відключили від води баню на Червоному Шляху. Все через те, що власник приміщення незаконно підключився до водопровідної мережі. Щомісяця складається декілька десятків актів щодо самовільних приєднань. Як відбувається процедура відключення порушників – бачили наші кореспонденти.

Це селище Червоний Шлях. Нині тут працює спеціальна бригада з комунального підприємства «Полтававодоканал». Контролери абонентського відділу виявили самовільне безоблікове водокористування, відтак фахівці готуються відключати ось цю баню від водопостачання. Як виявилося, власник приміщення незаконно врізався до водопровідної мережі і не сплачував за користування водою. З приходом весни комунальники активно взялися за таких осіб.

/Любов Войтенко, начальник відділу по роботі з фізичними особами служби обліку КП «Полтававодоканал»
В кожного контролера є своя дільниця, на якій він працює. Він бачить своїх споживачів, в нього є список, і якщо він бачить новобудову або нове підключення, він складає акт. Це його робота/

Ця блакитна труба свідчить про те, що тут її не повинно бути. Керуючись відповідними нормами, склали акти та просто відрізали її від мережі. Узаконити врізки та чесно платити за воду обійдеться дешевше, ніж йти нечесним шляхом. Зробити це нескладно.

/Анатолій Бондаренко, інженер абонентського відділу КП «Полтававодоканал»
Взяти технічні умови на П.Комуни, 40А. Виготовити проектну документацію, побудувати водопровідну мережу згідно проектної документації, і «Полтававодоканал» виконає підключення до водопровідної мережі/

Власник цієї бані, згідно з нормативами, має сплати суму за спожиту воду протягом 36 місяців. Плюс – за відключення та повторне підключення до мережі доведеться віддати ще близько 1500 тисячі гривень. Відтак комунальники закликають власників приватних будинків та підприємців не порушувати законодавство та належним чином оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію