7 квітня у Полтаві офіційно закінчується опалювальний сезон

7 квітня у Полтаві офіційно закінчується опалювальний сезон 2015-2016 рр. Відповідне розпорядження цього дня підписали у Полтавському міськвиконкомі. Відтепер і до осінніх холодів котельні міста працюватимуть лише на подачу гарячої води, а полтавські теплоенергетики вже із завтрашнього дня розпочнуть підготовку до наступного опалювального періоду. Що планують зробити влітку та як відпрацювали минулий сезон – дізнавалися наші кореспонденти.

Попередні шість місяців ці котли відпрацювали на повну потужність. Без особливих збоїв у роботі об'єктів теплового господарства та нарікань з боку полтавців минув цей опалювальний період для нашого міста. З 7 квітня він офіційно закінчується.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Починаючи з понеділка, середньодобова температура більше ніж +8. Сьогодні середа. Це вже третя доба. Згідно з чинними нормативними документами, є всі підстави для закінчення опалювального сезону. Рішенням виконкому Полтавської міської ради прийнято рішення про закінчення опалювального сезону. І з завтрашнього дня теплопостачання об'єктів буде припинено/

Закінчення опалювального сезону для полтавських тепловиків – не привід розслаблятися. З початком весни вони вже розпочали підготовку до наступної зими, і з дня офіційного закінчення опалювального періоду ця робота лише пожвавиться. Плани щодо міжопалювального періоду на підприємстві великі. Переважно вони пов'язані зі встановленням загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії. Таких у Полтаві вже 190. Ця цифра набагато поступається показникам інших міст. Тож у поточному році на підприємстві планують обладнати будинковими лічильниками тепла більше 300 будинків обласного центру. А ще – автоматизувати контроль за роботою останніх та збір даних із них.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Плануємо впровадити систему автоматизованого збору даних з теплових лічильників, тобто їх показників. У цьому році ті 190 будинків, які були з тепловими лічильниками, знімання показників здійснювалося у ручному режимі. Це поки їх було 190. Якщо на наступний опалювальний сезон кількість лічильників перевищить 500, то вже проблематично/

Продовжать цього року, кажуть у «Полтаватеплоенерго», і Програму спільних дій підприємства та громад мешканців над встановленням загальнобудинкових лічильників. Вона передбачає те, що полтавці за свій кошт купують прилад обліку, а підприємство бере на себе витрати з розробки проектно-кошторисної документації, здійснення монтажу та введення в експлуатацію. У планах «Полтаватеплоенерго» у міжопалювальний період – також замінити аварійні ділянки теплових мереж, аварійні димові труби. Від завтра ж котельні міста залишаються працювати на подачу в будинки полтавців гарячої води.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію