Із 1 квітня на водоймах Полтавщини заборонено рибалити

Із першого квітня на водоймах Полтавщини заборонено рибалити. Утім деяких мешканців це попередження не обходить. Вони продовжують виходити на річки, аби впіймати рибку та потім реалізувати її на ринках області. Щоб виявити та припинити діяльність таких осіб, поліція щороку влаштовує операцію «Нерест». «На гарячому» вже спіймали трьох браконьєрів та п’ятьох порушників правил рибальства.

Операція «Нерест» у дії. Полтавські правоохоронці вийшли на полювання за рибалками, які порушують закон. Адже з 1 квітня виходити на водойми та займатися протиправним рибним промислом заборонено.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Нами були створені робочі групи, до яких залучені і активісти, і співробітники національної поліції на місцях, і співробітники поліції обласного апарату/

Першими на гачок до правоохоронців потрапили троє браконьєрів. У них поліцейські виявили більше 70 кг риби, незаконно виловленої у Сулинській затоці Кременчуцького водосховища, у межах території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський».

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
У них вилучені плавзасоби, вилучені сітки, риба, яка при них знаходилася. Збитки, які вони нанесли, складають більше 25 тисяч гривень/

Протягом перших днів операції «Нерест» правоохоронці виявили також п’ятьох порушників правил рибальства. Відносно них складені адміністративні матеріали за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Недоотримання встановлених законом правил тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію