Лебеді, каша і суботник – депутати міської ради всіх фракцій прибирали Дендропарк

Прибрали Дендропарк і випустили лебедів – депутати міської ради усіх фракцій вийшли на суботник. Організатори кажуть: у такий спосіб хотіли об'єднати всіх навколо спільної справа. Що вийшло – дивіться в сюжеті.

Дехто із тих, хто вийшов на прибирання, пам’ятає, як садив ці дерева школярем чи студентом. В рамках двомісячника чистоти полтавські депутати всіх фракцій на чолі з мером та заступниками узяли інвентар та рукавички і влаштували суботник у Дендропарку.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Але, мабуть, не принципово, чи це суботник, найпринциповіше для нас, щоб об'єднувати. І сьогодні показати своїм прикладом, що всі без виключення фракції, за які проголосувала територіальна громада, повинні між собою, як мінімум, єднатися/

Як говорить Оксана Деркач, іще 7 років тому тут були чагарники, зараз Дендропарк перетворюється на достойне місце відпочинку.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
В нас є проектно-кошторисна документація на 23 мільйона по реконструкції Дендропарку. На минулій сесії депутати проголосували одноголосно всіма фракціями за виділення коштів на 2 чергу реконструкції, яка передбачає облаштування оглядового майданчика, яка передбачає завершення робіт по вхідній частині/

Кожна фракція отримала свою ділянку для прибирання. Гілки, що нападали за зиму, чагарник та просто сміття.

/Віталій Нікіпєлов, заступник Полтавського міського голови з юридичних питань
Полтава важливіша за певні відмінності між фракціями, це може бути в пленарному засіданні, в сесії вирішуватися якісь розбіжності. Ця ідея має бути близькою для всіх полтавців, тому що ми любимо місто, і щоб воно було кращим, треба робити так, щоб поряд з нами було зручно і приємно жити/

«Рідне місто» і «Партія простих людей», «Блок Петра Порошенка» та «свободівці» – усі, що є в міській раді фракції, на лоні природи майже єдині.
А до першого ставка несуть лебедів – Наталка і Петро та Юнона з Авосем зимували в Ковалівці. Їх минулого року команда «Рідного міста» подарувала Дендропарку.

Біля кліток юрбиться дітвора. Нарешті, під загальний захват лебедів випускають.

/Бліци
- Мені тут подобається, бо тут природа і чисто, а ще є гуси, ой, лебеді.
- Взимку я сюди ходжу кататися на санках, а навесні і влітку – годувати лебедів/

Про годівлю птиці дирекція наголошує: не можна давати їй «Київські торти», копчену ковбасу та інші смаколики для людей. Найшкідливіший для лебедів, кажуть, хліб – його відпочивальники кидають найчастіше.

/Михайло Шлафер, директор Дендропарку
Лебеді – це водоплаваючі птиці, які харчуються тим, що є в цьому озері, – мальки, водорості, і якщо їх підкормлювати, то, звичайно, краще зерном, кукурудзою, насінням/

Після роботи – конкурс каш. Кожна фракція варить свою. Серед поварів – справжні майстри...

/Інтершум
Шеф-кухар «Віват-провінції», найсмачніший депутат/

...та військові, які знають, що таке польова кухня.

/Це не каша, це козацький куліш. М'ясо, пшоно, зараз яйця будемо додавати/

Спеціально відібране журі чекає на дегустацію, але міський голова вносить свої корективи і розсудити кашоварів запрошує дітей, попередньо обдарувавши їх подарунками.

/Інтершум
Так, в усіх має бути шматочок хліба, шість каш.../

Кращою визнали страву від «Партії простих людей», її голова каже: інгредієнти назбирав у радіусі Полтави. Для директора Дендропарку від депутатів фракції «Рідне місто» дістався корисний подарунок – бензопилка. Знадобиться для наступних суботників та прибирань.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію