Негода «знесла» дах на Будинку профспілок

Цими вихідними Полтавою вирувала негода. Наймасштабніших руйнувань зазнав дах на будинку обласної Ради профспілок. Металеві листи вітер просто зірвав та перекинув на фасад. Там вони і залишилися висіти. Пошкоджено близько 100 квадратих метрів. Аби ніхто не зазнав шкоди, на місці надзвичайної події працювала поліція, яка огородила небезпечну ділянку, та рятувальники. Останні протягом двох годин стягували металеві листи.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Для проведення демонтажу металевих листів покрівлі залучалося чергове відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС Полтавщини та спеціальна техніка. Рятувальникам знадобилося декілька годин, аби демонтувати пошкоджені металеві листи, які складали загрозу перехожим та транспорту/

Сьогодні пошкоджені листи розбирали робітники із будинку профспілок. За словами керівництва установи, ремонтувати будуть за власний рахунок. Міська влада не допомагатиме, оскільки пам'ятка архітектури 1810 року перебуває на балансі профспілок, а не в комунальній власності міста. Оновлення покрівлі обійдеться не менше, ніж у 70 тисяч гривень. Востаннє частковий ремонт даху робили 4 роки тому. Полатати покрівлю обіцяють швидко, оскільки тут знаходить 5 орендарів. Відтак, утримувачі будинку турбуються про збереження їх майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію