250 мільйонів – на ремонт полтавських доріг

250 мільйонів – на ремонт полтавських доріг. У вихідні у Полтаві відбулося засідання бюджетного комітету Верховної Ради України. Після нього посадовці пообіцяли: прийняли рішення про отримання Полтавщиною такої суми на автошляхи. Скільки коштів отримає обласний центр на полагодження своїх автошляхів і наскільки готові до роботи комунальники – дивіться далі.

Фактично на старті. У Полтаві готові ремонтувати дороги, говорить міський голова Олександр Мамай. Якщо минулоріч почали лагодити тільки на початку травня, то тепер говорять про готовність на початок квітня.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
У нас повністю всі резервуари заповнені бітумом, у нас повністю завезені гранвідсів, у нас повністю завезений щебінь. Ми забезпечені цією всією масою мінімум на 2 місяці. І чекаємо погоди. Якщо погода в понеділок дозволяє почати ремонт доріг, то у понеділок, вівторок ми розпочинаємо/

Найпроблемнішою ділянкою мер називає відрізок траси Київ-Харків – від «Макдональдса» до «Метро». Саме її, у першу чергу, мають лагодити.
Будівництво, ремонт, реконструкція і утримання автомобільних доріг в Полтавській області – одне з трьох питань, яке у Полтаві у суботу розглядають на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради України. Воно закрите. Але журналістам мер Олександр Мамай, зокрема, зізнається: хоче отримати підтримку держави у ремонті доріг. В міському бюджеті кошти вже запланували.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Виділили так само більше 160 мільйонів. Але прикро те, що минулоріч ми виділили 160 мільйонів, а з державного надійшов 1 мільйон. Уявляєте, яка це пропорція? І сьогодні, спілкуючись з представниками влади і народними депутатами, мені б хотілося акцентувати питання на ремонті доріг в місті Полтава/

Таке засідання Полтава приймає вдруге в історії. Зустріч врешті завершується з позитивним результатом для приймаючої сторони.

/Костянтин Іщейкін, голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України
Бюджетний комітет вже прийняв рішення про те, що Полтавщина отримає 251 мільйон бюджетних коштів. І це тільки початок роботи., тому що протягом року ми маємо залучити понад 1 мільярда/

У Полтаві цьогоріч влада обіцяє відремонтувати не менше доріг, ніж у 2015-му.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію