Правоохоронці викрили трьох посадовців ОДА на отриманні хабара

Правоохоронці викрили трьох посадовців з Департаменту екології облдержадміністрації на отриманні хабара. Неправомірну вигоду у розмірі 29 тисяч гривень чиновникам «заносили» у три партії. Під час останнього візиту до Департаменту посередника, який отримував кошти, їх і затримали правоохоронці.

Посадовці облдержадміністрації вимагали гроші з керівника одного з підприємств за надання дозволу на спецводокорисування. Кошти передавали через посередника – колишнього начальника цього департаменту. Саме під час передачі хабара працівники Управління захисту економіки, слідчого управління Нацполіції, прокуратури та СБУ і затримали його.

/Олексій Скрильник, помічник начальника УСБУ України у Полтавській області
Затримали на хабарі колишнього працівника Департаменту екології та природніх ресурсів у Полтавській обласній держадміністрації, який у змові з діючими посадовими особами цього департаменту вимагав у директора цього підприємства неправомірну вигоду у розміру 6 тисяч гривень/

Ці 6 тисяч гривень були останньою частиною хабара, пояснюють правоохоронці. Схема ж полягала в тому, що розрахунки проходили у три етапи. Перший транш у сумі 11,5 тисяч було перераховано на картку, ще 11,5 тисяч чиновники отримали готівкою. Основну суму отримувала 49-річна чиновниця. Меншу частину жінка передавала вищому керівництву.
Загалом до корупційної схеми входило 3 посадовця та посередник – колишній працівник.

/Олексій Скрильник, помічник начальника УСБУ України у Полтавській області
Відкрито провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших фактів протиправної діяльності зловмисників/

Правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років з конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію