У Полтавській області знищили акцизні марки

У Полтавській області знищили акцизні марки. Процедуру провели працівники державної фіскальної служби. Такі ж заходи відбулися і в інших областях України, адже з початку березня ставка акцизного податку на алкогольні напої підвищилася.

Працівники державної фіскальної служби Полтавщини знищили акцизні марки. Відбулося це шляхом спалення на території Державної податкової інспекції у місті Полтаві. Перед знищенням акцизних марок спеціальна комісія провела їх інвентаризацію у сховищі, повідомляють у відділі комунікації Головного управління ДФС у Полтавській області.
Недостач та надлишків марок, за наданою інформацією, не виявили.

/Світлана Бондаренко, начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Полт.обл.
Комісія проводить знищення непошкоджених марок акцизного податку, що не можуть бути використані через невідповідність нанесеної на них суми акцизного податку сумі, визначеній з урахуванням діючої ставки акцизного податку.
Ставки акцизного податку на алкогольні напої, що маркуються, підвищено з 01.03.2016 року/

Нагадуємо, що підвищення ставок відбулося відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

Стрічка новин