У Кременчуці подружжя промишляло розповсюдженням наркотиків

У Кременчуці подружжя промишляло розповсюдженням наркотиків. Цей сімейний бізнес припинили правоохоронці. У домівці пари вони виявили заборонені речовини та вилучили їх. Яке покарання тепер їм загрожує – дивіться у наступному сюжеті.

До Кременчуцького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з будинків міста подружжя займається виготовленням та розповсюдженням наркотиків. Правоохоронці вирушили за вказаною адресою, аби перевірити дану інформацію.

/Вадим Могила, начальник Кременчуцького відділу поліції
Оперативними співробітниками у ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 28-річної сімейної пари у приватному домогосподарстві було виявлено і вилучено близько 200 мл екстракту опію, а також пістолет системи «Зоракі», прекурсори для виготовлення даного наркотика/

За фактом знайдених наркотичних речовин, а також зброї без передбаченого на це дозволу розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 307 та частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці звертаються до громадян: Інформацію про факти і місця реалізації наркотичних речовин можна повідомляти до найближчого територіального підрозділу поліції або за телефонами гарячої лінії ГУ НП в Полтавській області (0532) 51-77-57, 56-22-33 або 102.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію